top of page

TEATR

TEATR W JAZZ.HD

Zapraszamy do nowej ramówki telewizyjnej "Teatr w JAZZ.HD" - wyjątkowego programu, który skupia się na sztuce teatralnej. Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie nowe serie telewizyjne, które przeniosą Cię w fascynujący świat teatru.

Pierwsza seria to "Relacje Publicystyczne". Będziemy prezentować wyjątkowe reportaże i dokumenty dotyczące teatru, rozmowy z aktorami, reżyserami i twórcami teatralnymi. Poznasz kulisy przygotowań do spektakli, dowiesz się więcej o procesie twórczym i inspiracjach, które kierują artystami. Przeżyj emocje, które towarzyszą powstawaniu teatralnych produkcji, i poznaj różne perspektywy na sztukę teatralną.

Druga seria to "Emisja Spektakli Teatralnych". Będziemy prezentować nagrania spektakli teatralnych, które zachwyciły publiczność na scenach najważniejszych teatrów. Przeniesiemy Cię w świat aktorskich interpretacji, doskonałych scenografii i poruszających historii. Odkryj różnorodność gatunków teatralnych, od klasyki po współczesność, od dramatu po komedię. Wraz z nami będziesz mógł/a cieszyć się najlepszymi spektaklami bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo, w ramach naszej ramówki telewizyjnej, prezentujemy "Wywiady z Reżyserami Spektakli i Choreografami". To unikalna okazja, aby poznać bliżej twórców teatralnych i usłyszeć ich refleksje na temat procesu reżyserskiego i tworzenia choreografii. Dowiedz się, jak rodzą się pomysły, jakie są wyzwania i inspiracje, które towarzyszą tym artystycznym działaniom.

Całość uzupełniają "Dyskusje o Sztuce Teatralnej" - programy, w których eksperci, krytycy i pasjonaci teatru analizują i omawiają najważniejsze zagadnienia związane z sztuką teatralną. Będziemy dyskutować o różnych nurtach, stylach i tendencjach w teatrze, analizować spektakle i odkrywać głębsze znaczenia, które kryją się za nimi.

"Teatr w JAZZ.HD" to innowacyjna ramówka telewizyjna, która skupia się na sztuce teatralnej i daje Ci możliwość zgłębienia jej tajemnic. Będziesz mógł/a zanurzyć się w świat teatru, doświadczyć jego magii i poznać wybitnych twórców. Ciesz się widowiskowymi spektaklami, fascynując

 

SPEKTAKLE

Teatr z powrotem w telewizji dzięki JAZZ.HD !

Teatr jako alternatywa dla codziennej telewizji i dla widzów, którzy nie mogą się obejść bez oglądania spektakli. Obecność teatru w telewizji umożliwia dotarcie do społeczności o utrudnionym dostępie i pełni rolę edukacyjną, która jest w dużej mierze pomijana przez współczesnych nadawców, zwłaszcza jeśli chodzi o teatr niezależny. Zapraszamy do współpracy, rejestrując spektakle i promując swoje wydarzenia w informatorze teatralnym.

 
Tancerze

"TYLKO KULTURA"

 informator o nowych repertuarach

Propozycja udziału w seriach odcinkowych na antenie telewizji jazz:

"Tylko kultura" - To codzienny informator nadawany 3 razy na dobę na antenie telewizji jazz.hd. Znajdziemy w nim krótkie zapowiedzi wydarzeń kulturalnych, (60-90sek) prezentowanych przez ludzi teatru, opery, filharmonii i sal koncertowych, oraz klubów muzycznych i kin. Ideą informatora jest stworzenie obrazu łatwej dostępności oferty kulturalnej. Unikalna, prosta i krótka forma zapowiedzi wydarzenia, ma przybliżyć informacje o tym co aktualnie na afiszu.

 
Okulary vintage Teatr
  • Facebook
bottom of page