top of page

LITERATURA,

PRASA, WYDAWNICTWA.

Nowa ramówka w kanale JAZZ.HD

Zapraszamy do nowej ramówki telewizyjnej "O literaturze w telewizji JAZZ.HD", która skupia się na fascynującym świecie książek. Przygotowaliśmy cztery główne serie, które przybliżą Ci różne aspekty literatury i procesu jej tworzenia."O literaturze w telewizji JAZZ.HD" to unikalna ramówka, która pozwoli Ci zgłębić świat książek i odkryć tajemnice pisarstwa. Będziesz mógł/a poszerzyć swoją wiedzę o literaturze, poznać nowe tytuły i spotkać się z fascynującymi autorami. Przygotuj się na inspirującą podróż przez literackie krajobrazy i historie.

Okładka książki

Seria "O Nowych Książkach" będzie prezentować najnowsze wydawnictwa i zaprosi Cię do odkrywania świeżych głosów literackich. Przedstawimy recenzje, omówienia i wywiady z autorami, którzy podzielą się swoimi inspiracjami, motywacjami i historiami związanymi z powstawaniem ich dzieł. Będziesz na bieżąco z literackimi nowościami i odkryjesz nowych pisarzy.

 
Usługi drukarskie

"O Firmach Wydawniczych" to seria, w której przyjrzymy się pracy wydawców i wydawnictw. Zaprezentujemy kulisy procesu wydawania książek, od nawiązywania kontaktów z autorami, przez redakcję i projektowanie okładki, aż po promocję i dystrybucję. Poznamy różne strategie wydawnicze, a także wyzwania i sukcesy, związane z działalnością wydawniczą.

 
gazeta

Kolejna seria, "O Prasie", skoncentruje się na literaturze w kontekście prasowym. Przedstawimy analizy i dyskusje na temat literackich recenzji, wywiadów i artykułów prasowych. Poznamy różne perspektywy dziennikarzy, krytyków literackich i autorów, którzy wpływają na kształtowanie się opinii o książkach i ich recepcję w mediach.

 
Osobowość wideo

Dodatkowo, w serii "Autoprezentacja Autorów Książek", skoncentrujemy się na samych autorach. Przedstawimy wywiady, w których pisarze opowiedzą o swoich książkach, stylu pisania, inspiracjach i procesie twórczym. Będziemy eksplorować różne gatunki literackie i zgłębiać osobiste historie autorów, które wpływają na ich twórczość.

  • Facebook
bottom of page