top of page

JAZZ.HD CHANNEL STUDIO

Studio telewizyjne w Świętochłowicach jest wyjątkowym miejscem, gdzie gościmy wielu artystów i realizujemy nagrania, które odbywają się zarówno na terenie KWK Polska Świętochłowice w plenerze, jak i w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach. Dzięki naszej współpracy, możemy tworzyć unikalny sposób promocji muzyki i sztuki.

Nasze nagrania odzwierciedlają nie tylko talent i twórczość artystów, ale również wspaniałe środowisko, w którym się odbywają. KWK Polska Świętochłowice stanowi niezwykłą scenerię dla plenerowych koncertów i występów, tworząc atmosferę niepowtarzalną i wyjątkową.

Współpracując z Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach, mamy możliwość korzystania z doskonałej infrastruktury i profesjonalnych warunków do realizacji naszych nagrań. To pozwala nam uzyskać wysoką jakość dźwięku i obrazu, które są kluczowe dla naszej telewizyjnej produkcji.

Jesteśmy dumni z możliwości prezentowania artystów w tak inspirującym otoczeniu. Nasze nagrania nie tylko promują muzykę i sztukę, ale również oddają atmosferę i piękno Świętochłowic oraz całego regionu Śląska.

Dzięki naszej współpracy i wyjątkowemu miejscu, jakim jest studio telewizyjne w Świętochłowicach, możemy kontynuować naszą misję promowania i upowszechniania kultury, dostarczając niezapomniane doznania artystyczne widzom z całego kraju i beyond.

 

Partners

 
Kopia 1457166380-cks-nowe-4_1-213-145716
kwk.PNG
W Quintecie, wspólnie z fenomenalnym git

NEW PRODUCTION
WITH A PARTNER
CKŚ - ŚWIETOCHŁOWICE

Wybrane produkcje telewizji JAZZ.HD

PLAKATY WSPÓŁPRACY Z "CENTRUM KULTURY ŚLĄSKIEJ W ŚWIĘTOCHŁOWICACH"

  • Facebook
bottom of page